nejlevnější letenky online

Letecká společnost HCC

Možná jste někdy na internetu narazili na označení letecké společnosti HCC.

Tato zkratka zastupuje novou leteckou společnost, která v Česku vzniká a je jí aerolinie Holidays Czech Airlines. Jedná se o dceřinou společnost velmi známého dopravce ČSA.

Holiday Czech Airlines funguje v České republice už od roku 1995, do roku 2010 byla ovšem výhradně pod křídly Českých aerolinek.

Nyní ovšem nabízí Holidays Czech Airlines svoje vlastní charterové lety, jedná se totiž o aerolinii, která létá nepravidelně a poskytuje služby především klientům, kteří hledají letenky do turistických destinací v letním období.

Letět s Holidays Czech Airlines můžete z České republiky ze tří letišť a to z:

  • Prahy
  • Brna
  • Ostravy

Destinace, do kterých se můžete díky nové letecké společnosti HCC dopravit jsou například:

  • Dublin – Irsko
  • Palma Mallorca – Španělsko
  • Antalya – Turecko
  • Rhodos – Řecko

Holidays Czech Airlines je ovšem také úzce spojena s cestovní kanceláří Holidays, díky které si můžete vybrat dovolenou do mnoha blízkých i exotických zemí po celém světě. Díky propojení těchto dvou společností pak budete mít zajištěný jak pobyt v dané lokalitě, tak i dopravu na toto místo.

Mezi oblíbený typ zájezdů, který je poskytován cestovní kanceláří Holidays patří například také víkendové pobyty. Poslední dobou je tento typ dovolené velmi oblíbený, protože tak neztratíte příliš mnoho času, pobyt je levný a navíc stihnete poznat množství zajímavostí, které daná lokalita nabízí.

Díky Holidays Czech Airlines ovšem můžete vycestovat také v zimě a to díky nabídce lyžařských zájezdů. V nabídce jsou pobyty jak typu First Minute, tak i Last Minute.

Pokud tedy hledáte cestovní kancelář, která vám zajistí kompletní dovolenou, vybírejte si u Holidays, protože díky nim budete mít nyní zajištěné i charterové letenky.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Mezinárodní letiště, Nejlevnější letenky a označen , . Záložka je zde.

Comments are closed.